رفتن به مطلب

مشاوره رایگان و درمان تضمینی

جهت مشاهده محصولات سلامت محور با تاییدیه سازمان غذا و دارو روی لینک زیر کلیک کنید. لطفا راحت باشید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید. شماره ارتباط شما با ما در شبکه های اجتماعی: 09216385703
رفتن به فروشگاه
آخرین اخبار
  • گانودرما با قدمتی حدود 5000 سال مورد استفاده پادشاهان کشورهای شرقی قرار میگرفت
  • این قارچ برای درمان بیماری های زیادی که امروز با آن ها دستو پنجه نرم میکنیم بسیار مفید است
  • قارچ گانودرما برای درمان کبد چرب، پسوریازیس، دیابت، سرطان، اگزما، پروستات، تیروئید و ... استفاده میشود
  • درصورتی که تمایل به مصرف آن دارید، از مصرف قارچ باز (فله) جدا خودداری فرمایید
  • مضرات مصرف این قارچ بصورت باز و فله بسیار زیاد بوده و یکی از علل آن مشخص نبودن دُز مصرفی روزانه شما میباشد
  • درمان
رادیوسلامتی

کرونا ویروس - آپدیت سیزدهم

پست های پیشنهاد شده

این سیزدهمین به روزرسانی کرونا ویروس است. 3  اردیبهشت 1399

اگر شما 12 به روزرسانی قبلی را نخوانده اید ، توصیه می کنم آنها را بخوانید! آنها حاوی اطلاعات بسیار مهمی هستند. تمام پیش بینی های من در آن به روزرسانی ها به اثبات رسیده اند و عملی شده اند، یا در حال انجام هستند. برای خواندن به روزرسانی اینجا کلیک کنید.

آنها در همین آدرس و همچنین در KevinTrudeau.com و GuruKev.com و NuggestofGold.com  قرار دارند.

آنچه من در مورد سرکوب آینده آزادی بیان پیش بینی کرده ام در حال حاضر اتفاق می افتد.

دولت ها و انحصارات مشاغل بزرگ مانند گوگل ، فیس بوک ، یوتیوب ، اینستاگرام ، توییتر ، ایستگاه های تلویزیونی ، ایستگاه های رادیویی ، بانک ها ، مجلات و روزنامه ها همگی درگیر سانسور تمام عیار هستند.

راه سانسور جریان آزاد اطلاعات باعث می شود كه به هیچ وجه سانسور انجام نشود.

آنچه در حال حاضر انجام می شود این است:

همه چیز در اینترنت توسط الگوریتم های پیچیده ای "نمایش داده می شود" که مشخص می کنند محتوای آنها "قابل قبول" است یا منطبق با موقعیت "طبقه حاکم نخبه" است.

اگر کسی چیزی بگوید که برخلاف آنچه "آنها" می خواهند به مردم ارائه شود، از روشهای زیر سانسور فعال می شود:

1) محتوا به سادگی از شبکه حذف می شود. حساب شما ممکن است لغو یا مسدود شود. بنابراین دیگر نمی توانید چیزی در اینترنت بگویید زیرا همه حساب های رسانه های اجتماعی ، وب سایت ها ، پادکست ها و پست های شما "مسدود" شده اند.

2) مطالب در واقع تغییر یافته است! این کار همیشه انجام می شود بدون اینکه کسی متوجه شود ، زیرا یک بار چیزی را ارسال می کنید ، خیلی به ندرت دوباره و دوباره آن را می خوانید تا تأیید کنید که هیچ چیز تغییر نکرده است.

3) صفحه وب یا مطالب شما در نتایج موتور جستجو بسیار پایین گذاشته شده است. این بدان معناست که به جای قرار گرفتن در صفحه یک در صدر نتایج جستجو که در آن باید باشید ، بطور کاملا "جادویی" در صفحه 2 یا 3 یا 4 قرار خواهید گرفت ، یا در بعضی موارد ، من دیده ام که افراد به صفحه 100 منتقل شده اند !! این به طور موثری مردم را از دیدن محتوای شما باز می دارد ، بنابراین حقوق آزادی بیان شما را سرکوب می کند.

4) آنها "محتوا" را به محتوای شما می دهند و می گویند این اشتباه است یا نادرست یا غلط یا غیر صادقانه یا دروغ یا گمراه کننده است. آنها به سادگی از قدرت خود برای بی اعتبار کردن شما و محتوای شما استفاده می کنند و شما را "بد" و غیرقابل اعتماد جلوه می دهند. آنها خواهند گفت شما قابل اعتماد نیستید ، کلاهبردار ، شیاد ، یا یک فروشنده روغن مار یا یک فرد گوش بُر هستید.

5) آنها با شرکتهای پردازش کارت اعتباری همکاری خواهند کرد تا حسابهای بازرگانی کارت اعتباری شما یا حسابهایPayPal را لغو کنند. این امر باعث می شود که شما در اینترنت کار نکنید و اطلاعات خود را بفروشید ، در نتیجه به طور موثر حقوق آزادی بیان خود را سرکوب کنید.

6) بانک ها حساب های شما را بطور خودسرانه می بندند (همانطور که آنها به طور قانونی بدون هیچ دلیلی می توانند انجام دهند) فروش و انتشار اطلاعات شما (شامل کتاب ها ، صوت ها ، فیلم و غیره) را برای شما غیرممکن می کند.

7) آمازون و همه فروشندگان عمده آنلاین به سادگی فروش محصولات شما را متوقف می کنند.

8 ) اگر هنوز مجاز به فروش کتاب یا محصولات خود به صورت آنلاین هستید ، یک کمپین "نظر منفی" برگزار می شود به گونه ای که صدها نظر منفی بطور "جادویی" در مورد کتاب ها یا صوت ها یا فیلم های شما، و یا حتی "خود شما" ارسال میشود. امتیاز شما را پایین می آوردند. شما را بی اعتبار نشان میدهند و عملا شما را "پایین میکشند". "

9) ایستگاه های تلویزیونی و رادیویی ، و همچنین روزنامه ها و مجلات هیچگونه تبلیغی را برای محصولات شما در نظر نمی گیرند. آنها همچنین "داستانهای منفی" درباره شما و محصولات شما را اجرا خواهند کرد.

10) گوگل و سایر شرکت های اینترنتی دیگر تبلیغات یا کلمات تبلیغی را از شما نمی پذیرند.

تمام موارد فوق برای من اتفاق افتاده است ، پس من این را دست اول می دانم. من همچنین شخصاً افراد زیادی را می شناسم که بسیاری از این موارد نیز برای آنها اتفاق افتاده است. این در حال حاضر واقعی است و اتفاق می افتد.

این معادل سوزاندن اطلاعات و کتاب است!

این "پلیس فکری" است که نظارت بر نحوه فکر کردن ، عقاید شما و آنچه می گویید نظارت می کند. اگر مخالف "خط حزبی" آنها باشید ، همیشه باید بهای آن را بپردازید.

در مورد من ، قاضی فدرال واقعاً در مورد این پرونده گفت: "من 10 سال در زندان می گذارم تا برای دیگران که مثل او فکر می کنند ، پیام بفرستم! کتابهای ترودو بی ارزش هستند و نظرات وی خطرناک است.

این موضوع رو در ایالات متحده آمریکا تصور کنید ؟

به نظر می رسد ایران ، کره شمالی ، چین یا روسیه  همینطور باشد.

این آغاز توتالیتاریسم است. یعنی تمامیت خواهی. یا همان آغاز یک رژیم متمرکز با یک قدرت مرکزی.

با این حال ، این نیز چیزی نیست که باید مورد تاکید قرار گیرد ، یا در مورد آن، مورد اضطراب یا افسردگی قرار بگیرید. همه چیز در زندگی در حال شکل گرفتن است. همه چیز موردِ هدایت الهی است. همه چیز به سادگی، یک "بازی آگاهی" است که مانند همیشه در چرخه ها آشکار می شود.

هیچ وقت چیزی برای ترس وجود ندارد.

در طول تاریخ ، زمانهایی بوده مانند دوره های تاریک ، یا قانون آلمان نازی ، یا وقتی رژیم های دیکتاتور دیگری حکمرانی می کنند که سرکوب جریان آزاد اطلاعات رخ میدهد. این چیز جدیدی نیست. این هم می گذرد.

هربار سرکوبی بر گفتار آزاد صورت گرفته است ، "جوامع مخفی" ، کلوپ های خصوصی و انجمن ها به گونه ای ایجاد شده اند که یک "مکانیسم" وجود دارد که گفتار آزاد بتواند جریان داشته باشد و مردم را "در معرفت" نگه دارد.

عضویت در چنین گروهی اکنون مهمتر از همیشه است. حتی در آینده نزدیک اهمیت بیشتری خواهد یافت.

مهمتر از همه ، همه چیز را اینقدر جدی نگیرید. این وضعیت و همه شرایط را به آرامی در پیش بگیرید. همه چیز گذرا است. همه چیز به چرخه می رود. همه چیز همیشه بسیار خوب است.

حالا لبخند بزنید ، آرام باشید و احساس خوبی داشته باشید. این وضعیت فعلی را به عنوان یک ماجراجویی هیجان انگیز در نظر بگیرید. این یک سفر شگفت آور و ترسناک است.  در آغوشش بگیرید،  لذت ببرید و هرگز از آن نترسید.

وقتی ذهن شما ساکت و آرام است ، می توانید به آگاهی جهانی ضربه بزنید. سپس می فهمید که همه کامل است ، حتی در میان نواقص.

همراه با عشق دائمی و زیاد.

دوست شما،

کوین

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین و مقررات